Yazdır
PDF

Alçıpan Modelleri

Administrator tarafından yazıldı. on .

Alçıpan modellerimiz hakkında bizden geniş bilgi almanız mümkündür. Web sitemiz netboya.com üzerinden alçıpan örnekleri ile ilgili seçim yaptığınzıda belirtitğiniz örneğin adını bize söylemeniz yeterlidir.
Web sitemiz üzerinde alçıpan plaka fiytları,alçıpan duvar bölme sistemleri ve alçıpam tavan gibi bir çok konuda bilgi,döküman bulabilirsiniz.Alçıpan modelleri konusunda uzman ekibimiz yüzdeyüz özgün uygulamalar ortaya koymuşlardır. İşte bu uygulamaları aşağıdan seçebilirsiniz.Alçıpan modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken nereye ve kaç metre kare yaptıracağınzı konusudur.
Alçıpan modelellerini sıradan oda tavanlarıı için oluştursakda daha geniş yerler oldugunda oluşturduğumuz alçıpan modelleri sonuç alma açısından isabetli olmayabilir.Bu yüzden mutlaka alçıpan modelleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Alçıpan modellerine geçmeden önce daha önce ifade ettiğimzi alçıpan hakkındaki bilgilerle hafızalarınız biraz tazeleyelim.

Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz. Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.

  • Alçıpan' ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.
  • Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır
  • Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.
  • Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.
  • Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.
  • Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
  • Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
  • Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

Diğer Alçıpan Başlıkları

Yuvarlak Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

Yarım Tavan Alçıpan

Kare Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

Karma Alçıpan Duvar

alçıpan modeller

Kibirli Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

Kapalı Şemsiye Tavan Alçıpan

Açık  Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

Kayış Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

Düğme Tavan Alçıpan

alçıpan modeller

 

Alçıpan modelleri konusunda uzman ekibimizin yüzdeyüz özgün ortaya koyduğu uygulamalardan dilediğiniz alçıpan örneğini seçebilirsiniz.

 

Daha Fazlası İçin Alçıpan Resim Galerisi

Alçıpan Video Galeri

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile