Yazdır
PDF

Çekmecelerde Dönüşüm

Administrator tarafından yazıldı. on .

Çekmecelerinize yapacağınız bir kaç işlem farklı bir tarz oluşturabilir.İşte bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için buyurun:

Bir kenarda unutulmuş kullanılmayan çekmece dolabını yeşil çimlerle kaplayıp, minik çiçeklerle süsleyerek balkon ya da bahçenizde yeniden değerlendirebilirsiniz.

Malzemeler: Eski çekmece dolabınızı yenilemek için işlenmiş yosun parçaları (her zaman yeşil ve yumuşak kalan bu tür yeşilliği çiçekçiler ya da seralarda bulabilirsiniz), yapma çiçekler, yeşil tonlarında akrilik boya, beyaz tutkal, silikon tabancası, zımpara kağıdı, iki adet fırça.

 

Uygulama: Mobilyayı iyice zımparaladıktan sonna yeşil boyayı bir kat uygulayın. Uygulamayı her defasında bir kenar olmak üzere sürdürün. Kuruduktan sonra tutkalla yeşillikleri mobilyaya yapıştırın ve sabitlemek için birkaç dakika bastırın. Her yüzeyi bitirdikten sonra bir diğerine geçin.

Son rötuşlar: Yapıştırma işlemi bittikten sonra yapma çiçekleri silikon tabanca ile yeşilliklerin arasına serpiştirin. Dilerseniz çekmece dolabınızın kulplarını da yenileyerek daha dekoratif olanları tercih edebilirsiniz. Yenilediğiniz mobilyanızı balkon ya da bahçenizde, servis takımlarınızı ya da aksesuarlarınızı saklamak için kullanabilirsiniz. Ancak mobilyanın kuru bir yerde olmasına dikkat etmelisiniz, çünkü kaplama malzemenin ıslanmaması gerekiyor

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon