SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Bolon zemin epoksi kaplama

1949 yılınsa İsveç’in Stockholm şehrinde kurulan bolon firması başlangıçta kamp ve mobil yaşam için çadır kumaşları üretirken, 90 lı yıllarda vinyl dokuma yer kaplamaları üretimine başladı. Dünyada yer kaplamaları üzerine önde gelen üreticilerden bir olan Bolon tasarımları ve kaliteli işçiliği ile alanında bir çok ödüle sahip.

 

Bolon ,ilk etapta tekstil hissi verse de, vinyl kaplama bakımında uygulama kolaylığı ve dayanıklılığı göz önüne alındığında kullanıcısına avantajı çok bir ürün.Geniş renk ve desen kataloğuna sahip bu zemin kaplamaları ile kendi zevkinize uygun ofisler,oturma odaları ve salonlar dizayn edebilir,kolay bakımı ile mekanlarınızı şık ve temiz tutabilirsiniz.Ürünler kullanıldıkları alanlar göz önünde bulundurularak sürekli bir şekilde mimarlar ve dekoratörler tarafından geliştirildiğinden dünyanın dört bir yanında lüks otellerde ve müzelerde tercih edilen bir ürün.Bu kadar çok tercihinin sebeplerinden bir kaçı yangın geciktirici özelliği, kaymama özelliği, yerden ısıtmalı alanlara uygun dizaynıdır. Dış alanlara basamaklara dahi uygulanıp verimli sonuçlar alınmış. Marka tüm bu özelliklerinin yanında ürünlerine 5 yıl garanti vermekte.Aynı zamanda kaplamada kullanılan maddeler bitkilerden elde edilen yüzde yüz geri dönüşümü olan hammaddeden oluşuyor.

Kullanım alanları

Ofis yer kaplamalarında çok tercih edilen ürün yanı sıra alışveriş mağazalarında, ünlü markalarının Show roomlarında, dünyanın dört bir yanındaki lüks otellerde, şık restoranların zeminlerinde, hatta havuz çevresinde, evlerinizin dilediğiniz odalarında, tekne ve yatların genellikle iç mekanlarında, kış aylarının vazgeçilmezi olan kış bahçelerinde, sinema ve tiyatrolarda, dünya üzerinde bir çok müzede örneğin Pekin müzesinde, spor merkezi zeminlerinde ve hastane dekorasyonunda, çok sıklıkla karşılaşılan bir alan da fuar alanları.Bft-s1 - Class 1 Yangın Sınıfı B (NFPA 101)Yangın önlemlerine ilişkin -s1 - Class 1 (NFPA 101) Yangın Sınıfı B ve Bft-s1 - Class 1 Yangın Sınıfı B (NFPA 101) sertifikası bulunuyor.ISO 14001 ve ISO 90 kalite belgelerin sahip marka ürünün kullanım alanları göz önüne alındığında ihtiyacı olan tüm sertifikaları bünyesinde barındırıyor.

Ürünün yaşam süresi uzatmak için desen ve renk seçenekleri ile temizlik aşamaları önem arz ediyor.Kullanılan alanlarda kir ve tozun %85’inin  dış mekanlardan geldiği düşünülürse, kullanılan bölümü korumak amacı ile kapı önüne paspas konulabilir. Alan içinde günlük elektrikli süpürge kullanımı, haftalık olarak da zemine uygun temizlik gereçleri ile bakımı yapılmalıdır.

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP