SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Boyası Fiyatı

Epoksi Boya Nedir?

Epoksi boya sanayi alanında oldukça fazla rağbet gören bir boya türüdür. Aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklı olan bu boya türü kimyasal maddeleri emmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede, epoksi boyayla kaplanmış zeminler uzun yıllar dayanır. Geniş alanlarda tek parça ve derzsiz bir şekilde uygulanabilen bu boya türünü istediğiniz tarz ve renkte seçebilirsiniz. Kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boyalar, oyuk ve çatlakları bir köprü gibi birbirlerine bağlarlar ve daha fazla açılamalarını engellerler. Böylelikle, epoksi boyanın kullanılmış olduğu yapının mukavemeti gözle görülür derecede artmaktadır. Son zamanlarda dekoratif amaçla ev gibi kişisel ortamlarda da kullanılan bu boya türüyle göz kamaştırıcı 3 boyutlu tasarımlar yapmak mümkündür. Epoksi zemin boyası fiyatı bilgisini ve diğer bir çok bilgiyi aşağıdaki paragrafta bulabilirsiniz.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi Zemin Boyası Fiyatı

Netboya, epoksi boya uygulama ve satış işlemlerini 10 yılı aşkın bir süredir piyasanın en uygun fiyatlarıyla gerçekleştirmektedir. Birinci sınıf boyalar ile gerçekleştirdiğimiz bu işlemde kullandığımız boyaların tamamı Avrupa birliği standartlarındadır. Epoksi boya, bu alanda özel eğitimler almış profesyonel kişilerce uygulanmalıdır. Aksi takdirde, boya yerinden kalkar ve kıvamı tutmayabilir. Uygulama öncesi zeminin yapısını ve dış etkenleri büyük bir titizlikle hesaplamamız gerekmektedir. Netboya olarak, 10 binlerce epoksi boya uygulama referanslarımız ile sizlere en doğru hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzman personellerimiz tarafından boyanın uygulanacağı alan birkaç gün öncesinden kontrol edilir ve epoksi boya uygulanması takdirde ne sonuçlar alınacağını test eder. Ortamın uygun olup olmamasına göre bir karar alınır ve işlem başlatılır. Yapılan tüm bu test işlemleri, boyanın kusursuz bir şekilde uygulanması için kesinlikle gereklidir. Epoksi zemin boyası fiyatı bilgisi için iletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulanan kalınlığa ve ortam koşullarına göre kullanım ömrü değişen epoksi boya, 15 yıla kadar bozulmadan etkisini sürdürebilir. Toz ve sıvı tutmaya yapısıyla bakteri oluşumunu sıfıra indiren bu boya türünü hastane ve okul gibi hijyenin en üst seviyede tutulması gerekilen yapılarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstündeki kirleri çok rahatlıkla silerek temizleyebilmeniz mümkündür. Epoksi boya, zamanla direncini kaybetmediği için uzun vadeli olarak kullanabilirsiniz. Ortamın nem ve sıcaklığı epoksi boya uygulamasında çok kritik faktörlerdir ve bu işin eğitimini ciddi bir şekilde almamış kişiler tarafından bu işlem gerçekleştirilemez.

Epoksi boya uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz iletişim kısmındaki telefon numaralarımız ile bizlere günün her saati ulaşabilirler. Epoksi boya uygulaması ve fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz detaylı bir şekilde personelimiz tarafından bilgilenebilirler.

Tümü
Epoksi Boya
TOP